Smiling senior and middle-aged businessmen and businesswomen choosing snacks at buffet table. One of women is holding plate and smiling at camera.

Nagłe spotkanie? A może długo planowana konferencja? Każde większe spotkanie w firmie prowadzi do pytania, jak dobrze wybrać catering na spotkanie biznesowe. Mamy na to prostą odpowiedź. Prowadząc biznes najlepiej mieć sprawdzonego partnera z doświadczeniem, który sprosta każdemu wyzwaniu. Nawet takiemu, jak organizacja eventu dla 150 osób w ten piątek simple smile Catering firmowy last minute Takim partnerem jest Bocian Catering.

Catering na spotkanie biznesowe to poważna decyzja. Musimy zadowolić nie tylko swoje podniebienie, ale także często zrobić wrażenie na naszych partnerach biznesowych i innych kontrahentach. Dania muszą być oryginalne i ciekawe, ale jednocześnie na tyle uniwersalne, by zaspokoić wszystkie gusta i podniebienia. Jak znaleźć złoty środek? Setki realizacji zamówień i realizacji na catering na spotkanie biznesowe sprawiły, że staliśmy się prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie i dobrze wiemy, jak powinien wyglądać najlepszy catering na spotkanie biznesowe.

Gdy myślimy o cateringu na spotkanie biznesowe, musimy pamiętać, że to nie tylko obiad czy przekąski, ale również przerwa kawowa. Warto pomyśleć zamawiając catering na spotkanie biznesowe o tak błahej rzeczy jak przysłowiowa kawa i ciasteczka. Przerwa kawowa w naszej ofercie to oczywiście poza kawą i ciasteczkami również herbata, soki czy woda gazowana. Ofertę możemy rozszerzyć również o pyszne wypieki, ciasta, które smakują jak w domu czy też mini desery, które mogą zaskoczyć i jednocześnie zachwycić gości. Każde nasze menu można dowolnie dopasować do Państwa potrzeb w danym momencie.

Jeśli chodzi o catering na spotkanie biznesowe w wersji lunchowej to nasza oferta jest bardzo bogata i obejmuje różne potrawy: od ciepłych i zimnych przekąsek po pełny obiad. Nasze menu obejmuje tradycyjny i nowoczesny potrawy mięsne, ale pamiętamy również o wegetarianach. Każde menu ustalamy z naszymi klientami indywidualnie, by catering na spotkanie biznesowe spełnił Państwa oczekiwania.

Bardzo ważne: staramy się obsługiwać wszystkie zapytania, nawet te last minute. Zachęcamy do kontaktu z nami, by ustalić szczegóły oraz nasze możliwości w danym dniu. Zapraszamy do zakładki kontakt.