Warszawska firma cateringowa ‒ kontakt

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do naszych usług cateringowych lub chcą podzielić się cennym komentarzem ‒ zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zapytania? Komentarze?

W celu złożenia zamówienia, uzyskania wyceny lub pytań odnośnie naszych działań, zapraszamy do przesłania nam wiadomości poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres e-mail: biuro@bocian-catering.pl

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyżywieniem oraz usługami dodatkowymi, jakie obejmuje nasz warszawski catering. Cennik potraw oraz informacje o alergenach to informacje, jakie można zyskać kontaktując się bezpośrednio z obsługą. Nasz zespół postara się odpowiedzieć na Państwa wiadomość najszybciej, jak to będzie możliwe. W przypadku pilnych zapytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Organizacja cateringu, zapytania ofertowe i dostawy:

Biuro Bocian Catering
tel. +48 605 928 434,  +48 609 928 434

Odwiedź nas także na:

Nazwa firmy

Imię i nazwisko (*)

Nr telefonu (*)

Adres email (*)

Data i miejsce

Ilość osób

Charakter imprezy

Treść zapytania

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bocian Catering zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od Bocian Catering informacji handlowych droga elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r.(Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną."