Grill cateringowy i catering komunijny – FAQ firmy cateringowej

Poniżej prezentujemy Państwu najczęściej zadawane pytania odnośnie usług naszej firmy wraz z naszymi odpowiedziami

Warszawski catering na różne okazje ‒ najczęściej zadawane pytania

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mogą mieć Państwo wiele wątpliwości. Chętnie je rozwiejemy. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa catering na komunię czy catering kanapkowy dla firm ‒ wszystkie nasze usługi realizujemy w sposób kompleksowy, z troską o najmniejsze detale. O naszym profesjonalnym podejściu świadczą liczne referencje zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem.

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania odnośnie usług naszej firmy wraz z naszymi odpowiedziami.

Czy można zamówić catering na imprezy prywatne, rodzinne i towarzyskie?

Tak, zgodnie z naszą ofertą dostarczymy catering na każdego rodzaju przyjęcia prywatne na terenie Warszawy i okolic. Mogą Państwo zamówić zarówno sam dowóz wybranego menu (dania), jak i kompleksową obsługę (wraz z kelnerem). Dodatkowo istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu. Zapraszamy!

Czy zapewniamy obsługę kelnerską?

Tak, na Państwa życzenie możemy zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską każdego wydarzenia. Szczegóły ustalane są indywidualnie w zależności od składanego zamówienia.

Czy oprócz jedzenia można wypożyczyć na imprezę także zastawę, stoły, nakrycie itp.?

Oczywiście, dostarczamy pełną zastawę stołową oraz inne elementy wyposażenia niezbędne do organizacji zarówno spotkania w formie bufetu lub przyjęcia przy stole.

W jakiej formie dostarczane są dania gorące?

Dostawa zależy od złożonego zamówienia i naszych ustaleń z Państwem. Dania gorące zazwyczaj dostarczamy w termosach i są wówczas gotowe od razu do podania. Oferujemy również potrawy pakowane w lunch-boxach, lub na zimno – do podgrzania na miejscu.

Czy można liczyć na naszą pomóc w doborze potraw na imprezę?

Jak najbardziej! W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziecie Państwo coś dla siebie. A my chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego menu na daną imprezę.

Czy dostarczamy obiady do firm?

Tak, nasza oferta obejmuje także catering kanapkowy oraz dostawę obiadów dla firm na terenie Warszawy. W zależności od liczby osób i Państwa preferencji usługa taka może mieć formę szwedzkiego stołu lub dania mogą być dowiezione w lunch boxach. Minimum logistyczne dla dostawy obiadów dla firm to 12 osób.

Z jakim wyprzedzeniem należy składać zamówienia na dostawę cateringu?

Czas realizacji zamówienia zależy od wielu czynników, m.in. od wielkości zamówienia, rodzaju imprezy oraz jej terminu. Przy mniejszych zamówieniach (ok. 20 osób) zazwyczaj możliwa jest realizacja „z dnia na dzień” lub nawet w tym samym dniu (dotyczy zamówienia złożonego do godz. 10 rano, drogą telefoniczną). Przy większych cateringach prosimy kontaktować się z odpowiednim wyprzedzeniem (najlepiej najpóźniej na tydzień przed planowaną imprezą), aby na spokojnie ustalić menu oraz zakres usług. Niemniej, także w przypadku zapytań „last minute” na pewno otrzymają Państwo od nas odpowiedź! W przypadku imprez rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem (np. catering komunijny), w celu potwierdzenia rezerwacji terminu z Państwa strony, zazwyczaj prosimy o wpłatę zaliczki rezerwacyjnej (ok. 50-100 zł).

Czy cena usługi cateringu obejmuje koszty transportu ?

Doliczenie kosztów transport zależy od wielkości zamówienia i jego odległości. Takie szczegóły ustalane są indywidualnie podczas omawiania zakresu usług.

Czy nasze usługi obejmują ustawienie i aranżację stołów bufetowych?

Tak, jeżeli zakres usługi obejmuje ustawienie i aranżację stołów. Proponujemy także dekorację kwiatową.

Jaka jest forma płatności za usług cateringowe?

Przyjmujemy płatność gotówką lub przelewem. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Czy firma organizuje imprezy plenerowe?

Jak najbardziej, organizujemy takiego rodzaju imprezy. Jedną z naszych specjalizacji jest grill cateringowy. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko pyszne jedzenie podczas takiego wydarzenia, ale także profesjonalną obsługę oraz wszelki niezbędny sprzęt, taki jak: namioty, stoły, krzesła, grille itp. Ponadto współpracujemy z wypożyczalniami sprzętu cateringowego.

Czy dostępne są gdzieś zdjęcia potraw?

Przykładowe zdjęcia oferowanych przez nas potraw oraz fotografie przedstawiające realizację naszych usług podczas rożnego rodzaju przyjęć, można obejrzeć w naszej Galerii.