Czy można zamówić catering na imprezy prywatne, rodzinne i towarzyskie?

Tak, zgodnie z naszą ofertą dostarczymy catering na każdego rodzaju przyjęcia prywatne na terenie Warszawy i okolic. Możecie Państwo zamówić zarówno sam dowóz wybranego menu (dania), jak i kompleksową obsługę (wraz z kelnerem). Dodatkowo istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu cateringowego (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu do wypożyczenia w dziale Wypożyczanie sprzętu). Zapraszamy!

Czy zapewniamy obsługę kelnerską?

Tak, na Państwa życzenie możemy zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską każdego wydarzenia. Szczegóły ustalane są indywidualnie w zależności od składanego zamówienia.

Czy oprócz jedzenia można wypożyczyć także na imprezę zastawę, stoły, nakrycie itp.?

Oczywiście, w naszej ofercie posiadamy pełną zastawę stołową oraz inne elementy wyposażenia niezbędne do organizacji zarówno przyjęcia/spotkania w formie bufetowej, jak i zasiadanej.

W jakiej formie dostarczane są dania gorące?

Dostawa zależy od złożonego zamówienia i naszych ustaleń z Państwem. Dnia gorące zazwyczaj dostarczamy w termosach i są wówczas gotowe od razu do podania, jak również w lunch-boxach, lub na zimno – do podgrzania na miejscu.

Czy można liczyć na naszą pomóc w doborze potraw na imprezę?

Jak najbardziej! W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziecie Państwo coś dla siebie. A my chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego menu na daną imprezę.

Czy dostarczamy obiady do firm?

Tak, nasza oferta obejmuje także dostawę obiadów dla firm na terenie Warszawy. W zależności od liczby osób i Państwa preferencji, usługa taka może mieć formę szwedzkiego stołu lub dowozu w lunch boxach. Minimum logistyczne dla dostawy obiadów dla firm to 12 osób.

Z jakim wyprzedzeniem należy składać zamówienia na dostawę cateringu?

Czas realizacji zamówienia zależy od wielu czynników, m.in. od od wielkości zamówienia, rodzaju imprezy, czy jej terminu. Przy mniejszych zamówieniach (ok. 20 osób) zazwyczaj możliwa jest realizacja „z dnia na dzień” lub nawet w trakcie tego samego dnia (zamówienie złożone do godz. 10 rano drogą telefoniczną). Przy większych cateringach prosimy kontaktować się z odpowiednim wyprzedzeniem (najlepiej najpóźniej na tydzień przed planowaną imprezą, ale wiadomo – im wcześniej, tym lepiej), aby spokojnie ustalić menu oraz inny zakresu usług. Niemniej, w przypadku zapytań „last minute” także na pewno otrzymacie od nas Państwo odpowiedź! W przypadku imprez rezerwowanych z dużym wyprzedzeniem (np. przyjęcia komunijne), w celu potwierdzenia rezerwacji terminu z Państwa strony, zazwyczaj prosimy o wpłatę zaliczki rezerwacyjnej (ok. 50-100 zł).

Czy cena usługi cateringu obejmuje koszty transportu ?

Doliczenie kosztów transport zależy od wielkości zamówienia i jego odległości. Takie szczegóły ustalane są indywidualnie podczas ustalania zakresu usług.

Czy nasze usługi obejmują ustawienie i aranżację stołów bufetowych?

Tak, jeżeli zakres usługi obejmuje ustawienie i aranżację stołów, także dekorację kwiatami (co do dotyczy znacznej większości świadczonych przez nas usług cateringu).

Jaka jest forma płatności za usług naszej firmy?

Przyjmujemy płatność gotówką lub przelewem. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Czy nasza firma organizuje imprezy plenerowe?

Jak najbardziej, organizujemy takiego rodzaju imprezy. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko pyszne jedzenie podczas takiego wydarzenia, ale także profesjonalną obsługę oraz wszelki niezbędny sprzęt, taki jak: namioty, stoły, krzesła, grille itp. (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu do wypożyczenia na stronie Wypożyczanie sprzętu). Ponadto współpracujemy z wypożyczalniami sprzętu cateringowego.

Czy dostępne są gdzieś zdjęcia potraw?

Przykładowe zdjęcia oferowanych przez nas potraw, jak również przedstawiające realizację naszych usług podczas rożnego rodzaju przyjęć można obejrzeć w naszej Galerii.