Chrzciny-2015

Catering na Chrzciny? Jak najbardziej! Zapraszamy do korzystania z oferty na catering podczas przyjęć z okazji Chrztu Św. (i podobnych). Oferta cateringu przygotowana przez naszą firmę, z powodzeniem została już sprawdzona przez wielu zadowolonych Klientów.

Kochani Rodzice! Wiemy, jak przy Waszym maluchu trudno znaleźć czas na cokolwiek innego niż dziecko, nie wspominając już o gotowaniu dla większej liczby gości. Dlatego też, gdy nadejdzie już ten bardzo ważny dla Was i dla maleństwa dzień, nie zaprzątajcie sobie głowy wymyślaniem menu, robieniem zakupów, gotowaniem… Nasza firma z wielką radością przyjdzie Wam z pomocą, abyście jak najlepiej i najsmaczniej ugościli rodzinę i przyjaciół. Dostarczymy pyszne dania ciepłe, smakowite przekąski zimne, wyśmienite desery i zapewniamy, że nikt nie wyjdzie z Waszego przyjęcia głodny! Obsługujemy zarówno przyjęcia domowe, jak i w wynajętych salach.

W ofercie cateringu na przyjęcia z okazji Chrztu Św. znajdziecie Państwo do wyboru 2 gotowe propozycje – polecane przez nas, gdyż skomponowaliśmy je opierając się na wieloletnim doświadczeniu i po prostu wybierając dnia, które sprawdzają się na tego typu przyjęciach rodzinnych (podstrona Oferta – Komunie i Chrzciny).

Niemniej, jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i propozycję, dlatego zapraszamy także o wyboru własnego menu (lub modyfikacji gotowych propozycji) spośród dań przedstawionych w ofercie (aby otrzymać pełną ofertę prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub drogą mailową: biuro@bocian-catering.pl).

Na Państwa życzenie zapewniamy także zastawę stołową, obsługę kelnerską, stoły i ich nakrycie, krzesła (także z pokrowcami), stoły bufetowe (przyjęcia ze stołem szwedzkim) i inne niezbędne elementy wyposażenia.

Chcecie Państwo przyjąć swoich gości w ogrodzie? Żaden problem! Na Państwa życzenie zapewniamy niezbędny sprzęt do organizacji przyjęcia na zewnątrz. W naszej ofercie posiadamy m.in. namioty ogrodowe, parasole ogrodowe, ławki oraz ławy piwne, grille.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, podchodzimy indywidualnie do potrzeb i preferencji każdego Klienta.