Promocja z biletami

PROMOCJA! Kulinarnie – Kulturalnie z Bocian Catering!

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej promocji przygotowanej przez Bocian Catering dla OSÓB PRYWATNYCH.
Do każdego zamówienia menu o wartości powyżej 1500 zł, otrzymacie Państwo podwójne zaproszenie na wybrany spektakl w Teatrze Powszechnym.

UWAGA! Liczba wejściówek objętych promocją ograniczona.

Warunki promocji:

  1. Promocja dotyczy zamówień dokonywanych przez osoby prywatne (nie dotyczy firm) na różnego rodzaju przyjęcia prywatne i domowe, z terminem realizacji do 8 listopada 2015 r.
  2. Promocja obejmuje jedynie zamówienia na catering złożone w wyniku zapytań przesłanych do nas drogą elektroniczną (e-mail) od dnia 19 września 2015 r. do 23 października 2015 r. lub do wyczerpania wejściówek.
  3. Klient, który dokona zamówienia zgodnie z pkt 1 i 2 powyżej oraz zamówienie to zostanie faktycznie zrealizowane, w tym wartość ostatecznie zamówionego menu przekroczy 1500 zł, będzie uprawniony do otrzymania podwójnego zaproszenia na wybrany przez siebie spektakl z repertuaru Teatru Powszechnego.
  4. Wyboru spektaklu Klient będzie mógł dokonać przed realizacją usługi cateringowej, natomiast przekazanie zaproszeń nastąpi po jej realizacji i dokonaniu przez Klienta płatności za usługę.
  5. Przekazanie zaproszeń do Teatru Powszechnego nastąpi osobiście (w siedzibie firmy lub u Klienta) lub zostaną one przesłane pocztą na wskazany przez Klienta adres.
  6. Promocja dotyczy spektakli z repertuaru Teatru Powszechnego do końca 2015 r. Promocja nie obejmuje spektakli premierowych, gościnnych i specjalnych (w przypadku, gdy Klient wybierze spektakl nie objęty promocją, otrzyma odpowiednią informację i prośbę o wybór innego spektaklu).

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z PROMOCJI!