Promocja Muzycznie i Teatralnie z Bocian Catering

Muzycznie i Teatralnie z Bocian Catering!

Zapraszamy do korzystania z super promocji.

Promocja obowiązuje przy zamówieniach składanych przez osoby prywatne.

Do każdego zamówienia menu o wartości powyżej 1500 zł, otrzymacie Państwo (do wyboru, obowiązuje kolejność zgłoszeń):

– dwa pojedyncze zaproszenie na koncert TRIBUTE TO ALIBABKI – 50 lecie muzyki jamajskiej w Polsce (który odbędzie się 15 listopada 2015 r. w Warszawie, lub
– podwójne zaproszenie na wybrany spektakl w Teatrze Powszechnym (z terminem spektaklu do 13 grudnia 2015 r.).

UWAGA! Liczba wejściówek objętych promocją ograniczona.

Warunki promocji:

  1. Promocja dotyczy zamówień dokonywanych przez osoby prywatne (nie dotyczy firm) na różnego rodzaju przyjęcia prywatne i domowe, z terminem realizacji do 14 listopada 2015 r.
  2. Promocja obejmuje jedynie zamówienia na catering złożone w wyniku zapytań przesłanych do nas drogą elektroniczną (e-mail) od dnia 23 października 2015 r. do 10 listopada 2015 r. lub do wyczerpania wejściówek na oba wydarzenia (nie dotyczy zapytań przesłanych przed 23 października 2015 r.).
  3. Aby wziąć udział w promocji, należy się na nią powołać podczas składania zamówienia.
  4. Klient, który dokona zamówienia zgodnie z pkt 1 i 2 powyżej oraz zamówienie to zostanie faktycznie zrealizowane, w tym wartość ostatecznie zamówionego menu przekroczy 1500 zł, będzie uprawniony do otrzymania zaproszeń na wybrane wydarzenie.
  5. Jeżeli Klient wybierze zaproszenie do Teatru Powszechnego, wyboru spektaklu Klient będzie mógł dokonać przed realizacją usługi cateringowej, natomiast przekazanie zaproszeń nastąpi po jej realizacji i dokonaniu przez Klienta płatności za usługę.
  6. Przekazanie zaproszeń na koncert lub do Teatru Powszechnego nastąpi osobiście (w siedzibie firmy lub u Klienta) lub zostaną one przesłane pocztą na wskazany przez Klienta adres.
  7. Promocja dotyczy spektakli z repertuaru Teatru Powszechnego do końca 2015 r. Promocja nie obejmuje spektakli premierowych, gościnnych i specjalnych (w przypadku, gdy Klient wybierze spektakl nie objęty promocją, otrzyma odpowiednią informację i prośbę o wybór innego spektaklu).

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z PROMOCJI!