„Firma Sebastian Brociek – BOCIAN CATERING wykazała się pełnym zaangażowaniem oraz spełnia stawiane oczekiwania zarówno od strony organizacyjnej jak i kulinarnej. Dania były smaczne i podane estetycznie. 

Według opinii studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sebastian Brociek BOCIAN CATERING wykonała swoją pracę na wysokim poziomie. Obsługa kelnerska służyła pomocą oraz sprawowała swoje obowiązki prawidłowo i bez zastrzeżeń. Współpraca z tą firmą była bardzo dobra i godna polecenia”

Kierownik Biura Spraw Studenckich,
maj 2017 r.

„Sekretariat Polskiej Nagrody Jakości pragnie złożyć serdeczne podziękowania firmie Bocian Catering za profesjonalne przygotowanie oraz obsługę gastronomiczną lunchu, podczas uroczystości wręczenia nagród XXII edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości, która odbyła się 11 listopada 2016 r dla 250 osób.

Profesjonalne traktowanie Klienta, niezwykła elastyczność w przygotowywaniu menu, punktualność, a przede wszystkim smaczne i atrakcyjnie podane dania sprawiają, że rekomendujemy firmę Bocian Catering jako sprawdzonego partnera przy organizacji wszelkiego typu imprez.”

Sekretarz Komitetu Polskiej Nagrody Jakości,
listopad 2016 r.

„Firma Bocian Catering przygotowywała poczęstunek dla dziennikarzy oraz zapewniała obsługę gości VIP na imprezach:

26. Bieg Powstania Warszawskiego w Warszawie

28. Bieg Niepodległości w Warszawie

Firma Bocian Catering wykazała się dużym profesjonalizmem pod względem jakości oraz smaku potraw, a także ekspozycji stołów. Dania były różnorodne i dostosowane do charakteru imprezy. Goście byli zadowoleni i nie szczędzili pochwał oraz pozytywnych komentarzy. Obsługa najważniejszych gości oraz sponsorów przy każdym wydarzeniu była na najwyższym poziomie.”

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
Samorządowy Zakład Budżetowy m.st. Warszawy,
listopad 2016 r.

„Firma Bocian Catering przygotowywała poczęstunek dla dziennikarzy oraz zapewniała obsługę gości VIP na imprezach:

26. Bieg Powstania Warszawskiego w Warszawie

28. Bieg Niepodległości w Warszawie

Firma Bocian Catering wykazała się dużym profesjonalizmem pod względem jakości oraz smaku potraw, a także ekspozycji stołów. Dania były różnorodne i dostosowane do charakteru imprezy. Goście byli zadowoleni i nie szczędzili pochwał oraz pozytywnych komentarzy. Obsługa najważniejszych gości oraz sponsorów przy każdym wydarzeniu była na najwyższym poziomie.”

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA
Samorządowy Zakład Budżetowy m.st. Warszawy,
listopad 2016 r.

„Poczęstunek był przygotowany dla 300 osób. Wszystkie przekąski, ciasta, desery oraz napoje były znakomicie przyrządzone, apetycznie i pomysłowo podane. Sprawna, dyskretna obsługa i dekoracja stołu świadczą o doskonałym i profesjonalnym podejściu do swoich usług.

Z uwagi na wysoki poziom usług, bogatą ofertę, dostosowanie do wszystkich wymagań zleceniodawcy – smakowych, estetycznych i cenowych, z odpowiedzialnością polecamy firmę Bocian Catering wszystkim zainteresowanym.”

Wydział  Architektury Politechniki Warszawskiej,
sierpień 2016 r.

„Firma Bocian Catering jest solidnym i godnym polecenia partnerem. Do współpracy z Klientem pracownicy tej firmy podchodzą z pełnym profesjonalizmem, są elastyczni i otwarci na dostosowanie oferty do potrzeb Klienta oraz zawsze gotowi doradzić jak najlepsze rozwiązanie, zarówno w kwestii organizacyjnej jak i wyboru menu.

Serwowane podczas Gali menu dla 500 osób przygotowane zostało na bardzo wysokim poziomie, potrawy były smaczne i estetycznie podane, a profesjonalna obsługa wykazała się wysoką kulturą osobistą, punktualnością i dbałością o szczegóły.”

Radio Kolor, luty 2016 r.

„Firmę Bocian Catering możemy polecić jako solidnego partnera, który posiada niezbędne doświadczenie do organizacji i obsługi cateringu podczas takiej imprezy jak nasza.

Pracownicy firmy zawsze służyli radą i wykazali się elastycznością, dostosowując ofertę do naszych preferencji. Serwowane podczas konferencji posiłki zostały przygotowane na bardzo wysokim poziomie, potrawy były smaczne i estetycznie podane, a obsługa profesjonalna i punktualna.”

Fundacja SYNAPSIS, luty 2016 r.

„Zorganizowanie oraz przeprowadzenie szkoleń i spotkań członkowskich nie byłoby możliwe bez udziału i wsparcia firmy Bocian Catering w Warszawie. Jesteśmy usatysfakcjonowani zarówno zaproponowaną nam ofertą, jak również poziomem świadczonych usług.

Profesjonalizm całości przygotowań, zaangażowanie personelu i kadry zarządzającej, organizacja i koordynacja cateringów raz dobra kuchnia sprawiły, że nasze szkolenia i spotkania członków przebiegają we wspaniałej atmosferze i serdecznym klimacie.”

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, grudzień 2015 r.

„Jakość serwowanych dań i estetyka oraz wysoki poziom kulinarny Bocian Catering zasługują na wyróżnienie. Wysoka jakość obsługi kelnerskiej stanowi dodatkowy atut.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, grudzień 2015 r.

„Firma Bocian Catering jest solidnym i godnym polecenia partnerem.  Profesjonalne traktowanie klienta, niezwykła elastyczność w przygotowywaniu menu, punktualność, a przede wszystkim smaczne i atrakcyjnie podane dania zadecydowały, iż rekomendujemy firmę BOCIAN CATERING jako sprawdzonego partnera przy organizacji wszelkiego typu imprez.

Sekretarz Komitetu Polskiej Nagrody Jakości, listopad 2015 r.

„Fundacja Przyjaciółka ma przyjemność udzielić referencji firmie Bocian Catering, która świadczyła usługi cateringowe w ramach III Kongresu Rodzicielstwa Zastępczego dla 350 osób.

Usługi zostały wykonane rzetelnie, fachowo oraz zachowaniem wysokiej jakości. Firma zagwarantowała wysoki poziom usług pod względem organizacyjnym.

Kierownik Fundacji Przyjaciółka, sierpień 2015 r.

„Sekretariat Polskiej Nagrody Jakości pragnie złożyć serdeczne podziękowania firmie Bocian Catering Sebastian Brociek za profesjonalne przygotowanie i obsługę gastronomiczną podczas uroczystości wręczenia nagród XX edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości, która odbyła się w dniu 11 listopada 2014 r.
Firma Bocian Catering Sebastian Brociek jest solidnym i godnym polecenia partnerem.
Profesjonalne traktowanie klienta, niezwykła elastyczność w przygotowaniu menu, punktualność, a przede wszystkim smaczne i atrakcyjnie podane dania zadecydowały iż rekomendujemy firmę Bocian Catering Sebastian Brociek, jako sprawdzonego partnera przy organizacji wszelkiego typu imprez.”

Sekretariat Polskiej Nagrody Jakości, listopad 2014 r.

Zapewniam, że zarówno władze, jak i przedsiębiorcy oraz obecni goście wyrazili wielki podziw dla tak sprawnego i artystycznego przygotowania degustacji gastronomicznej. Doceniamy Pańskie zainteresowanie w podtrzymywaniu wymiany kulturowej i handlowej między Polską a Ekwadorem, która mają prowadzić do pogłębiania przyjaźni pomiędzy naszymi krajami. Znaczne wsparcie ze strony Bocian Catering stanowiło kluczowy czynnik stanowiący o sukcesie Festiwalu Gastronomicznego „Delicias de mi tierra” w Warszawie”

Ambasador Ekwadoru w Polsce,  czerwiec 2013 r.

„Zamówienia realizowane są zawsze profesjonalnie i terminowo, dostarczane potrawy są świeże. Firma p. Sebastiana Broćka to również profesjonalna obsługa kelnerska i nienaganna dekoracja stołów. Bez zarzutu wywiązuje się zarówno z obsługi kameralnych, kilkuosobowych spotkań, jak i dużych imprez na 300 osób.”

Dyrektor Biura Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Warszawa, marzec 2012 r.

„Firma Obiady Domowe-Catering Sebastian Brociek wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, doskonałą organizacją pracy, perfekcyjnym przyrządzeniem potraw oraz niezwykłą fachowością obsługi”

Prezes Zarządu KSM Polska Sp. z o.o., styczeń 2012 r.

Spośród klientów biznesowych zaufali nam m.in.:

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Zarząd Główny w Warszawie
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Warszawie
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN
Krajowa Izba Biegłych Rewidentów
Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej
Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza

ING Bank Śląski S.A
PKO BP S.A
Raiffeisen S.A.
MICHANNEL Sp.z.o.o.
Polfa Warszawa S.A.
Carolina Car Company S.J.
Orange Customer Service Sp.z o.o.
Dom Maklerski AFS Sp. z o.o.
AARSLEFF Sp. z o.o.
KSM Polska Sp. z o.o.
Warsaw Equity Investments Sp. z o.o.
Volta Sp. z o.o.
Magic Light Sp. z o.o.
AC Nielsen Polska Sp. z o.o.