W naszej ofercie znajdziecie Państwo pyszne przekąski na spotkania towarzyskie, idealne na wieczory kawalerskie, panieńskie i koktajl party z przyjaciółmi. Nie trać czasu na gotowanie! Zaufaj profesjonalistom, a sam baw się dobrze!
Zamów ciepłe i zimne finger food, kanapeczki, lub tradycyjne dania na spotkania towarzyskie i przyjęcia okolicznościowe.
Zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę w wyznaczonym miejscu i czasie.

W celu złożenia zamówienia, omówienia szczegółów oraz wyceny prosimy o kontakt mailowy, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.
Powyżej podane menu są jedynie przykładem. W celu zapoznania się z pełną ofertą cateringu na spotkania towarzyskie prosimy o kontakt.
Na Państwa życzenie zapewniamy zastawę, obsługę kelnerską, stoły, krzesła (także z pokrowcami), odpowiednie nakrycia i inne niezbędne elementy wyposażenia.
Chcecie Państwo przyjąć swoich gości w ogrodzie? Żaden problem! Zapewniamy niezbędny sprzęt również na taką okoliczność.
W naszej ofercie sprzętu do wypożyczenia posiadamy m.in. namioty ogrodowe, stoły, krzesła (także z pokrowcami), ławki oraz ławy piwne, grille. 
Każde zamówienie dostosujemy indywidualnie do Państwa potrzeb i preferencji.

 • catering-panieńskie-zimne-przekąski
  Zimne przekąski finger food
 • zdrowe-przekąski-catering-na-spotkania
  Zimne przekąski wegetariańskie
 • Catering finger food na spotkania towarzyskie
  Pieczony łosoś - koreczki
 • bocian-catering-na-spotkania-towarzyskie
  Pyszne słodkości własnego wyrobu