Tani catering od Bociana! 🥗🍳🥣🥘 Najlepszy wybór do domu!

Nasza firma cateringowa z Warszawy już od ponad dekady dostarcza Państwu najlepszych rozwiązań gastronomicznych z zakresu obsługi imprez różnego typu ‒ zarówno prywatnych, jak i biznesowych czy publicznych.

W ofercie znajdą Państwo pyszne przekąski na spotkania towarzyskie, idealne na wieczory kawalerskie, panieńskie i koktajl party z przyjaciółmi. Nasze usługi pozwalają Klientom zaoszczędzić czas, który wcześniej musieliby przeznaczyć na samodzielne przygotowywanie posiłków. Od teraz mogą się Państwo dobrze bawić, nie martwiąc się o jedzenie. Ponadto, na życzenie Klienta, oferujemy profesjonalną obsługę kelnerską i wynajem wyposażenia.

Warto zaufać specjalistom, którzy dostarczą na czas pięknie podane ciepłe i zimne przekąski finger food, tradycyjne dania lub kanapki. Dobry i tani catering na przyjęcia okolicznościowe to coś, w co warto zainwestować.

W celu złożenia zamówienia, omówienia szczegółów oraz wyceny prosimy o kontakt mailowy, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.
Powyżej podane menu są jedynie przykładem. W celu zapoznania się z pełną ofertą cateringu na spotkania towarzyskie prosimy o kontakt.
Na Państwa życzenie zapewniamy zastawę, obsługę kelnerską, stoły, krzesła (także z pokrowcami), odpowiednie nakrycia i inne niezbędne elementy wyposażenia.
Chcecie Państwo przyjąć swoich gości w ogrodzie? Żaden problem! Zapewniamy niezbędny sprzęt również na taką okoliczność.
W naszej ofercie sprzętu do wypożyczenia posiadamy m.in. namioty ogrodowe, stoły, krzesła (także z pokrowcami), ławki oraz ławy piwne, grille. 
Każde zamówienie dostosujemy indywidualnie do Państwa potrzeb i preferencji.

 • catering panieńskie zimne przekąski Tani catering: Warszawa ‒ spotkania towarzyskie
  Zimne przekąski finger food
 • zdrowe przekąski catering na spotkania Tani catering: Warszawa ‒ spotkania towarzyskie
  Zimne przekąski wegetariańskie
 • finger food kawalerskie catering Tani catering: Warszawa ‒ spotkania towarzyskie
  Pieczony łosoś - koreczki
 • bocian catering na spotkania towarzyskie Tani catering: Warszawa ‒ spotkania towarzyskie
  Pyszne słodkości własnego wyrobu