Coraz szybciej zbliżają się wakacje. A jeśli wakacje to z całą pewnością najpierw musi się odbyć zakończenie roku. Dla najstarszych klas zakończenie roku to również zakończenie szkoły. W ostatnich latach coraz częściej oficjalne zakończenie roku wiąże się z balem bądź po prostu imprezą taneczną. Bale przestały być tylko domeną maturzystów, ale zdominowały również ostatnie klasy gimnazjum czy szkoły podstawowej.  Jesteś rodzicem? Nauczyciele? Lub po prostu organizatorem takiej imprezy? Sprawdź naszą ofertę catering na imprezę szkolną.

Gdy myślimy o usługach cateringowych, mamy od razu w głowie jakąś okazję, imprezę. Czasem jest to impreza taka jak bal czy wesele, a czasem po prostu spotkanie dla kilkunastu osób. A co jeśli chodzi o wszelkie imprezy w szkole? Wiadomo, że nadal pojawiają się okazje, na które rodzice pieką ciasta i szykują sałatki. Jednak nie oszukujmy się. Wykonanie kilku ciast w domu to nie tylko dużo pracy i czasu, ale też po prostu spory koszt. A co gdyby uniknąć tej pracy i zamówić po prostu catering na imprezę szkolną? Unikamy wtedy stresu, że coś nie wyjdzie i że ciasto nie będzie smakować. Catering na imprezę szkolną to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim gwarancja jakości i smaku.

Catering na imprezę szkolną. Jakie imprezy szkolne możemy obsłużyć? Wszystkie! Dzień nauczyciela, spotkania świąteczne – bożonarodzeniowe jak i wielkanocne, imprezy choinkowe czy dzień babci i dziadka bądź dzień matki. Nie zapominamy też o wspomnianych wcześniej balach, dyskotekach czy po prostu spotkaniach końcowo rocznych z nauczycielami.

Oczywiście nasza oferta obejmuje także wszystkie wydarzenia nie tylko w szkołach podstawowych czy średnich. Mamy również duże doświadczenie w obsłudze wydarzeń na uczelniach wyższych i konferencjach na setki osób.

Zapraszamy do kontaktu! Każda impreza szkolna z nami to gwarancja smaku i dobrej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *