Pierwsza komunia święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka nie tylko ze względu na aspekt duchowy. Przyjęcie komunijny jest bowiem idealną okazją do spotkania bliżej i dalszej rodziny, a także prezentów. Gdy rodzice odpowiedzialni za przygotowanie przyjęcia decydują się wybrać catering na komunię, zostaje kwestia czy ma być to tradycyjne menu czy też może warto zaskoczyć gości i odrobinę zaszaleć.

Oferta cateringu na komunię jest bardzo bogata i daje duże pole do popisu. Część osób może nie do końca chce się przyznać, że nie stało godzinami w kuchni i wybrało catering na komunię. Dlatego decydują się na typowe potrawy kuchni polskiej, znane we wszystkich domach. Dla takich klientów mamy w swojej ofercie zestaw menu opartego o pyszny, tradycyjny polski rosół czy młode ziemniaczki z roladkami ze schabu. Idealnie przygotowane dania z cateringu na komunię zachwycą wszystkich swoją prostą i wyjątkowym smakiem. Oczywiście poza daniami głównymi w ofercie znajduje się zestaw przekąsek oraz deser, czyli niezbędny na takim przyjęciu tort.

Jeśli chcemy podejść do przyjęcia komunijnego bardziej nowocześnie, proponujemy mniej standardową ofertę cateringu na komunię. Już na początku na stole zamiast rosołu pojawi się przepyszny krem w borowików lub też krem z pora. Danie główne może zaskoczyć gości, bo pieczona pierś z kaczki z dodatkiem prażonych jabłek i sosu wiśniowego.

Wszystkie dania dostępne w ramach oferty catering na komunie dostępne są tu.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *