Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dnia w naszym życiu. Organizując wesele chcemy, aby wszystko wypadło perfekcyjnie, Młodzi oraz goście dobrze się bawili i z przyjemnością wspominali ten dzień! Korzystając z naszych usług przy organizacji cateringu na wesele z pewnością osiągniecie Państwo ten cel, a Wasze przyjęcie weselne będzie wydarzeniem roku! Catering na wesele od Bocian Catering to gwarancja dobrego smaku i zadowolenia.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół przygotuje wykwintne i pyszne dania wraz z ich elegancką i piękną oprawą. Jesteśmy przekonani, że zarówno Państwo, jak i Goście będziecie zadowoleni i nie wyjdziecie z przyjęcia głodni.

Każde zamówienie omawiamy i wyceniamy indywidualnie. Na Państwa życzenie zapewniamy także profesjonalną obsługę kelnerską, pełne wyposażenie stołów, zastawę, dekorację stołów, czy pokrowce na krzesła.

W celu złożenia zamówienia oferty catering na wesele, omówienia szczegółów oraz wyceny prosimy o kontakt mailowy, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.