Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty cateringowej na wyśmienite przekąski typu finger food!

To innymi słowy nowoczesne przekąski zimne, odpowiednie na wszelkie spotkania i eventy, zarówno biznesowe, jak i towarzyskie.

Kanapeczki, tortillki, babeczki, szaszłyczki, sałaty, słodkości…. Wszystko świeże i smaczne. Nasze dania są przygotowywane z produktów najwyższej jakości i wykonywane na bieżąco, bezpośrednio przed dostawą do Państwa.

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby organizatorów imprez i przedsiębiorców, których interesuje smaczny catering w rozsądnej cenie na terenie Warszawy. Cennik jest uzależniony od ilości jedzenia oraz od tego, czy zamówią Państwo usługi dodatkowe, np. obsługę kelnerską, wynajem mebli itd.

Uwaga!

Nowość! Oferta specjalna finger food pakowanych pojedynczo! Sprawdź tutaj.

Każde zamówienie dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb i preferencji. Przekąski dostarczamy na paterach jednorazowych lub na półmiskach porcelanowych. Istnieje także możliwość wypożyczenia zastawy (talerzyki, sztućce). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem na nasz catering kanapkowy typu finger food!

W celu złożenia zamówienia, omówienia szczegółów oraz wyceny prosimy o kontakt mailowy, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.