Catering garden party

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na ciepłe wiosenne i letnie dni. Tęsknota za słonecznymi popołudniami w ogrodzie z pewnością wiąże się też z możliwością spotkań z przyjaciółmi i rodziną.  Podstawową aktywnością w sezonie wiosenno-letnim jest grillowanie. Co jednak, jeśli planujemy nieco bardziej eleganckie spotkanie? Oczywiście na świeżym powietrzu możemy je zorganizować i zyska ono jeszcze więcej uroku. Tego typu wydarzenia coraz częściej nazywamy angielskim określeniem garden party. Gdy organizujemy 

Ogrodowa elegancja

Garden party to nic innego jak nieco bardziej oficjalne przyjęcie organizowane w ogrodzie. Może wiązać się z dowolną niemal okazją, czy to urodzinami, komunią czy półformalnym spotkaniem biznesowym. Coraz częściej w tej formie organizuje się niewielkie imprezy weselne. Oczywiście sami decydujemy o formie spotkania, gości możemy zaprosić listownie lub telefonicznie, warto jednak dla wygody wszystkich ustalić preferowany strój, by nikt nie był zaskoczony. Jeśli nie posiadamy elementów wyposażenia, z łatwością wynajmiemy meble ogrodowe oraz parasole jak i niezbędny sprzęt. Warto też zadbać o odpowiednie oświetlenie oraz oprawę muzyczną dopasowaną do klimatu spotkania. Oczywiście liczbę i rodzaj dodatkowych atrakcji ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Dopasujmy jednak warunki do pogody i pory roku.

Stół na garden party

Nie zapominajmy, że garden party to również jedzenie i napoje. Tutaj możemy wykazać się inwencją, jednak pamiętajmy, że dobrym i wbrew pozorom oszczędnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej. Wiele z takich firm posiada w ofercie catering na garden party czy pikniki. Możemy wybrać potrawy spośród bogatego menu oraz skorzystać z obsługi kelnerskiej. Od nas zależy, czy skupimy się na zimnych przekąskach czy zdecydujemy się na organizację grilla. Dodatkową zaletą profesjonalnej firmy jest posiadanie przez nią wszelkiego niezbędnego wyposażenia. W ten sposób możemy nie martwić się o jeden z podstawowych elementów imprezy w ogrodzie i w pełni skupić na dobrej zabawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *