Kanapeczki? To jest to!

Kanapki są nam znane od dzieciństwa. Chleb i wędlina. Może do tego ser a nawet pomidor. A może kanapka z domową konfiturą? Kanapki królują od pokoleń w polskiej kuchni i mimo usilnych prób zastąpienia ich innymi przekąskami, Polacy ani myślą o rezygnacji z tej szybkiej przekąski.

Ale kanapka kanapce nierówna.

Kanapka może być tą najzwyklejszą dawaną dziecku do szkoły, której główne składniki to chleb, sałata, wędlina, ser żółty i pomidor, ale kanapka może też być małym dziełem sztuki. Przekąską, którą się można rozsmakować i odkryć zupełnie nowe smaki i połączenia.

Dla naszych klientów mamy dedykowaną ofertę, w której znajdują się nie tylko kanapeczki, ale również różnego rodzaju finger foods.

Skupmy się jednak jeszcze na chwilę na dobrze nam znanych kanapeczkach. Oferujemy oczywiście bardziej tradycyjne połączenia jak wspomniane wędliny i warzywa. Jednak chcemy też zaskakiwać naszych klientów i przygotowujemy takie kombinacje, jak kanapeczki z kawiorem czy owocami morza. Jeśli chodzi o kanapki, to ogranicza nas tylko wyobraźnia 🙂 Często łączymy słodkie smaki z wytrawnymi. Jednym z najciekawszych połączeń smakowych są sery pleśniowe i różnego rodzaju konfitury. Może to być bardzo zaskakujące, ale takie połączenia gwarantują niesamowitą kulinarną przygodę.

Ważna jest odwaga w podejściu do tworzenia nowych kompozycji smakowych. Bazą kanapek przestaje być również tradycyjny chleb pszenny. Mamy dostępnych na rynku wiele rodzajów chleba. Łącznie z chlebami wypiekanymi bez użycia mąki!

Jedno jest pewne. Dzisiejsze kanapki to przykład ewolucji naszego jedzenia. Z tradycyjnej domowej kuchni przechodzimy w świat unikalnych i niespotykanych smaków. Połączeń z najróżniejszych stron świata adaptowanych do naszych polskich warunków. I tak kanapki dzisiaj mogą mieć w sobie cechy sushi – np. kanapka z ryżem i owocami morza, czy też kanapki z meksykańskimi wpływami zawijane w kukurydziane tortille. Świat stoi dla nas otworem, a my z naszą ofertą staramy się wyjść mu naprzeciw, by stale zaskakiwać naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *