Kanapki towarzyszą nam w zasadzie od zawsze. W dzieciństwie rodzice, dziadkowie jako formę przekąski między posiłkami proponowali kanapki. Żadna wycieczka nie mogła się obyć bez starannie przygotowanych kanapek na drogę. Kanapki są i zawsze będą częścią naszego życia, dlatego mamy dla naszych klientów wyjątkową ofertę catering kanapki Warszawa.

Oferta catering kanapki Warszawa to przede wszystkim połączenie domowej formy z nowoczesnymi smakami. Nasze kanapki to łączenie tradycji z nowoczesnością.

Oferta catering kanapki w Bocian Catering to bogaty serwis kanapkowy, na który składają się finger foods oraz tradycyjne kanapki. Sprawdzą się one podczas eventów firmowych, szkoleń, konferencji, bankietów jak i różnego rodzaju spotkań towarzyskich oraz przyjęć okolicznościowych w gronie rodziny i przyjaciół.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty catering kanapki Warszawa? Nasze przekąski są zawsze świeże, wykonane ze składników najlepszej jakości i apetycznie podane. Dostarczamy ich odpowiednią ilość, zgodnie z zadeklarowanymi potrzebami naszych Klientów, tak, by Państwa goście mieli wybór od początku trwania imprezy aż do jej zakończenia. Nasz catering kanapkowy przygotowywany zawsze tuż przed samą dostawą. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że wszystkie produkty będą smakować wyśmienicie.

Smakoszom proponujemy kanapki z dodatkami mięsnymi, rybnymi oraz wegetariańskimi, przyozdobione specjalnie dobranymi świeżymi i marynowanymi warzywami oraz suszonymi owocami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *