To już nasza polska świecka tradycja. Przychodzi maj i w powietrzu zaczyna się unosić zapach rozżarzonych węgli i kapiącego tłuszczu, który w tym przypadku nasuwa same pozytywne skojarzenia. Tak, już od kilku lat Polacy są zakochani w daniach z grilla. Grillowanie to czas wspólnego spotkania, biesiady i okazja do długich rozmów na przeróżne tematy.

Zatem zapraszamy wszystkich miłośników dań z grilla do zapoznania się z naszą ofertą.

Organizacja garden party, grill party czy pikniku z daniami z grilla to dla nas prawdziwa przyjemność! Zapewniamy pełną organizację takiej imprezy: niezbędne wyposażenie oraz zaplecze. Nasza oferta to nie tylko duże imprezy firmowe, ale również prywatne imprezy.

Co może i powinno się znaleźć na imprezie, na który wybiorą Państwo catering grillowy?

Przede wszystkim musi być po prostu smacznie.

Podstawą cateringu grillowego są dania mięsne. Przepyszna karkówka z grilla to królowa polskiego grillowania. Zaraz za nią w menu mocną pozycję utrzymują kiełbaski, ale też bardzo popularne szaszłyki z mięsem i pysznymi warzywami. Coraz popularniejsze na grillu stają się ryby. Dla wielu osób zaskoczeniem może być grillowany łosoś czy aromatyczny dorsz bałtycki w ziołach. Ale zapewniamy, że w tych smakach można się po prostu zakochać.

Co więcej można zaleźć w menu catering grillowy?

W swojej ofercie mamy bogatą propozycję dla wegetarian. Grillowanie to przede wszystkim technika przyrządzania potraw i to potraw nie tylko mięsnych.

Co proponujemy w naszym menu grillowym wegetarianom? Przede wszystkim szaszłyki warzywne, które są hitem każdej imprezy.  Inny znany przysmak to papryka nadziewana ryżem i warzywami. Proponujemy również trochę nowych smaków takich jak grillowany ser camembert podawany z żurawiną.

Oczywiście catering grillowy nie może się obyć bez pysznych świeżych sałatek i różnego rodzaju mniejszych przekąsek, kanapeczek i finger food, które idealnie sprawdzają się na każdym pikniku. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą całą ofertą i już teraz życzymy wszystkim miłośnikom grilla smacznego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *