Niektórzy z nas mają to szczęście, że obchodzą urodziny latem. Cóż… Natura nie wybiera, rodzice może bardziej. Ale dla tych szczęśliwców mamy idealną propozycję: catering na przyjęcie urodzinowe latem od Bocian Catering.

Czym różni się przyjęcie urodzinowe latem od tego w inną porę roku? Przede wszystkim większymi możliwościami! Piękna pogoda sprzyja przyjęciom w ogrodzie, na świeżym powietrzu, wspólnemu grillowaniu i po prostu cieszeniu się słońcem.  Impreza na wewnątrz to też szansa na zaproszenie większej liczby gości. A skoro impreza ma być duża to może warto pomyśleć o cateringu na przyjęcie urodzinowe od Bocian Catering? Jesteśmy do dyspozycji!

Urodziny to piękny dzień, nawet gdy ktoś nie chce liczyć już lat. To świetna okazja to wspólnego spotkania i wspominania oraz planowania kolejnych lat. I oczywiście w tym momencie należy przypomnieć, co składa się na dobrą imprezę. Na pierwszym miejscu jest oczywiście dobre towarzystwo. Drugie miejsce zaś to po prostu dobre jedzenie 😉 O to możemy zadbać my.

Catering na przyjęcie urodzinowe od Bocian Catering

Każdy klient to indywidualne potrzeby. Zwłaszcza, jeśli chodzi o catering na przyjęcie urodzinowe. Lato rządzi się swoimi prawami. Z jednej strony korzystamy z tego, że mamy dostęp do świeżych owoców: truskawek, malin, jagód czy rabarbaru, pijemy pyszne, orzeźwiające lemoniady, z drugiej zaś to czas wielkiego grillowania. Czy da się to połączyć? Owszem! Catering na przyjęcie urodzinowe od Bocian Catering to połączenie najlepszych letnich smaków. Małych przekąsek na pierwszy głód i pysznych soczystych karkówek prosto z grilla.

Grillowanie to podstawa w ofercie cateringu na przyjęcie urodzinowe latem. Doskonale wiemy, że grillowane potrawy opanowały polskie stoły, dlatego proponujemy nie tylko wspomnianą karkówkę, ale również szaszłyki, kiełbasy, tradycyjną polską kaszankę, ale również mamy coś dla wegetarian: szaszłyki warzywne, czy faszerowane warzywa takie jak papryka czy cukinia.

Podsumowują, jeśli jesteś tym szczęśliwcem, który obchodzi urodziny latem, życzmy Ci wszystkiego najlepszego i zapraszamy do kontaktu. Oferta na catering na przyjęcie letnie czeka już na Ciebie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *